HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One

 

hp-drukarki Jednym z najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych na rynku, jest urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One, czyli urządzenie umożliwiające nam drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów zarówno w trybie czarnobiałym, jak i w trybie pełnego koloru.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych użytkowników, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę użytkowania urządzeń drukujących, jak również niewygórowane koszty ich eksploatacji.

Do zdecydowanie największych zalet urządzenia, należy tutaj zaliczyć fakt, iż jakość wydruków czarno białych, jest niemalże taka sama, jak w przypadku wydruków laserowych, a co za tym idzie, trzeba powiedzieć, iż jest to bardzo dobra drukarka. Dodatkowo, poprawiono tutaj wydajność wykorzystania pojemników z tuszem, poprzez zastosowanie nowej technologii, oszczędnie wykorzystującej tusz, co pozwala na dodatkowe obniżenie kosztowności drukowania tego typu urządzeniem. Urządzenie charakteryzuje się dobrą, zgodną ze wszelkimi standardami prędkością druku, czyli osiąga parametry druku do 8 str./min w czerni i 5 str./min w kolorze., czyli bardzo wysokie.

Na pierwszy rzut oka urządzenie nie różni się niczym od zwykłej drukarki. Jest jednak wyposażone w wyświetlacz, ułatwiający cały proces konfiguracji oraz użytkowania. Przede wszystkim jednak, już pierwsze jej uruchomienie, przynosi nam miłe zaskoczenie, bowiem urządzenie jest gotowe do pracy już po kilku sekundach, co przecież nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku drukarek. Jednym słowem możemy powiedzieć, iż urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One, to bardzo dobry i przemyślany technologicznie, produkt, dzięki któremu drukowanie w domach, nabierze zupełnie nowego, jeszcze lepszego, niespotykanego dotąd wymiaru.