Nowe drukarki laserowe Lexmark

 

lexmark Zupełnie niedawno, bowiem zaledwie na początku tego roku, Lexmark, przedstawił nam dwie nowe rodziny laserowych urządzeń drukujących, które mają za zadanie jeszcze bardziej usprawnić proces drukowania, kopiowania, oraz skanowania wszelkiego rodzaju dokumentów.

Pierwsza z nich to seria kolorowych, laserowych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X740, wyposażonych w kolorowy ekran dotykowy, za pomocą którego możemy bez większych trudności ustawić wszystkie parametry wydruku, oraz wykonać całą konfigurację urządzenia. Jest to bardzo wydajne urządzenie wyposażone w doskonały wręcz, pojemny podajnik na papier mogący tutaj pomieścić nawet 4300 arkuszy, co zapewnia nam bezproblemową pracę, bez konieczności ciągłego uzupełniania papieru w podajniku, przez bardzo długi okres czasu. Natomiast kolorowa drukarka laserowa Lexmark C740, poza różnicami w zastosowaniu, bowiem jest to sama drukarka, jest praktycznie bardzo podobna do poprzednio omawianego urządzenia. Jest ona wyposażona w taki sam wyświetlacz dotykowy, ułatwiający obsługę, oraz w tak samo pojemny podajnik na papier.

Obydwa modele, przeznaczone są przede wszystkim dla grup roboczych liczących nawet do 10-15 osób, czyli jednym słowem są to drukarki, przeznaczone przede wszystkim do pracy w małych i średnich firmach, jako centralne urządzenie drukujące, do którego mają dostęp wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa, oczywiście po uprzedniej autoryzacji dostępu, która jest tutaj dobrym zabezpieczeniem, przed niepowołanym użytkowaniem urządzenia w sieci.

Incoming search terms:

  • drukarka kolorowa laserowa